Grunnarbeider

Vi leverer grunnarbeider kostnadseffektivt og med høy kvalitet
Gravearbeider harstadåstunnelen
Harstadpakken
Bussholdeplass Olaåsen
På oppdrag fra Statens vegvesen
Produksjon av masser
Sortering og videreforedling av jord- og steinmasser
previous arrow
next arrow
Slider

Våre tjenester

VI UTFØRER BLANT ANNET

Graving

Alle typer gravearbeider, vi disponerer maskiner fra 5-50 tonn

Grunnarbeider for bygg, vei og VA

Ingen oppdrag er for små, ingen oppdrag er for stor!

Landmåling

Masseberegning, innmåling og utstikking av tiltak

Boring og sprenging

Vi utfører alt av tjenester innen boring og sprenging

Produksjon av masse

Jord og steinmasser for eget bruk og salg

Betongsaging og kjerneboring

Vi tar på oss store og små oppdrag

Snørydding

Vi utfører snørydding med traktor og hjullaster

Har du spørsmål angående våre tjenester?

Kontakt oss, om det er noe du lurer på eller trenger hjelp til!

Kontakt oss

Våre åpningstider

Mandag-fredag
07:00 - 15:30

Telefon

770 41 090

E-post

post@nydals.no

Faktura

faktura sendes som pdf
faktura@nydals.no

Besøksadresse

Nydals Maskinstasjon AS
Kilhusveien 200
9402 Harstad

Postadresse

Nydals Maskinstasjon AS
Postboks 5475, Bergseng
9496 Harstad

Godslevering

Nydals Maskinstasjon AS
Kilhusveien 200
9402 Harstad

Administrasjon

Daglig leder

Svein Nydal

  • 901 95 555
  • svein@nydals.no
Økonomi/Regnskap

Bjørn Borgersen

  • 975 12 068
  • bjorn@nydals.no
PROSJEKT/Landmåling

Ketil Salomonsen

  • 975 53 521
  • ketil@nydals.no
Prosjekt/Adm.

Andree Sandbakk

  • 910 08 200
  • andree@nydals.no
Prosjekt/Adm.

Jan-Erik Hansen

  • 901 27 380
  • jan-erik@nydals.no
Verneombud/ADK-BAS

Tony Madsen

  • 412 98 239
  • tony@nydals.no
BAS

Camilla Sivertsen

  • 970 17 970
  • camilla@nydals.no
Bergsprengningsleder

sindre Ursin

  • 992 98 919
  • sindre@nydals.no
Copyright 2019 © Nydals Maskinstasjon AS